Hakkımızda

İzonova İzolasyon; 25 Yılı Aşan Tecrübe ve Deneyim
İZONOVA YALITIM
Kalite ve Memnuniyet
Firma Garantimiz

Yalıtım sektöründe 25 yıllık tecrübemizle, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren izolasyon ile ilgili çalışmalarını yürüten ve bilgi birikimleriyle sektörde öncü olma yolunda ilerleyen çalışma kadromuzla, müşterilerimizden olumlu dönüşler almaya devam etmekteyiz.


Çeyrek asırlık bilgi birikimi ve tecrübemizle, izolasyon alanındaki geniş hizmet yelpazemiz, kurumsal veya bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çeşitli binaların iç ve dış yalıtımları, AVM’lerin, sitelerin, otellerin zemin otopark kaplamaları, fabrika çatıları, havuz yalıtımları gibi hizmetler veren firmamız sektörde kendini kanıtlamıştır. Türkiye’nin her yerine hizmet ağı bulunan firmamızın, Gap Altın Madeni Kamp Alanı’nda köpük kaplama, Kocaeli Kentpark Projesi için su havuzu köpük kaplama, Cumhuriyet Üniversitesi laboratuvar, kütüphane ve spor salonu çatı izolasyonları, Hilton Hotel otopark kaplama gibi referans alınabilecek, biten projelerimiz bulunmaktadır.


VİZYONUMUZ; Kaliteli, güvenilir, yenilikçi bir şekilde, sektördeki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi de kullanarak, müşterilerimize en iyi, sağlam, uzun ömürlü, dayanıklı yalıtım hizmetleri sunmak. Bu doğrultuda, kullandığımız ürünlerin kalitesinden ödün vermemek, günümüz teknolojisinden faydalanmak ve sektördeki yenilikleri sürekli takip etmektir.


MİSYONUMUZ; Türkiye’nin en iyi yalıtım hizmetleri veren firmalarından olmak, yalıtım sektöründe İzonova isminin öncü firmalar arasında yer almasını sağlamaktır. Bu yolda, kendimizi sürekli geliştirip çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve Türkiye’nin güvenilir bir yalıtım hizmeti veren markası olmaktır.

NASIL YAPIYORUZ
Kaliteli Çalışmaları Nasıl Yapıyoruz?

25 yılı aşan tecrübe ve deneyim ile ülkenin çeşitli bölge ve şehirlerinde 100'den fazla proje İzonova imzasını taşıyor. Tüm bu projeler kaliteli ve memnuniyet garantili çalışmamızın kanıtıdır.

UYGULAMA VİDEOSU

How we build awesome <br>
products
İZONOVA YALITIM
HİZMETLERİMİZ

Polyurea ve Poliüretan Sprey

Sprey ile uygulanan poliüretan ve polyurea kaplama ekyersiz, dübel deliği gibi açık alan bırakmadan yalıtım yapılmasını sağlar.

Bilgi Edinin

Isı, Su & Ses Yalıtım

Polyurea ve Poliüretan sprey kaplama ile yapılan ısı, su ve ses yalıtımı mükemmel olarak izolasyon işlemi yapılamsını sağlar.

Bilgi Edinin

Endüstriyel Bina Yalıtımı

Poliüretan kaplama uygulaması ile tüm endüstriyel bina çatılarını bundan sonra tek kat sac veya eternit ile kapatabilirsiniz.

Bilgi Edinin

Teras & Çatı Yalıtımı

Poliüretan uygulamalarında, mekânların cephe, teras, bina çatı altı izolasyonunda mükemmel sonuçlar vermektedir.

Bilgi Edinin

Havuz Yalıtımı

Polyrua sprey zaman içerisinde çatlama, kırılma yada kabarıklık yapmaz. Bu nedenle havuzlarda yalıtım için olmazsa olmazdır.

Bilgi Edinin

Otopark Zemin Kaplama

Otopark zemin kaplamalarında; Polyurea esnekliği ile hem uzun ömürlüdür hemde uzun yıllar bozulma ve yıpranma göstermez.

Bilgi Edinin
Tüm Hizmetler