Havuz Yalıtımı

Uzun Ömürlü ve Kaliteli

İZONOVA YALITIM

Polyurea Sprey İle En İyi Havuz Yalıtımı

Dıştan ve içten oluşacak yıpratıcı ve aşındırıcı etkilere, normal havuz yapı malzemelerinin dayanması mümkün değildir. Bu gibi durumlarda, havuza iç ve dış etkenlerden korunmasını sağlayacak havuz yalıtımı yapılması gerekir. Polyurea sprey oluştuğu polimerler ile tabanca vasıtası ile sıkılarak ek yer bırakmadan sıvı geçirmezlik, aşınmama ve 0 koruma sağlar.

Polyurea sprey yüksek esneme kabiliyeti, fiziksel ve kimyasal özelliği ile suyun pas, kir, korozyon gibi etkilerine karşı mükemmel bir havuz yalıtımı sağlar. UV ışıklarına tepki vermeyen Poliüretan Top Coat yüzeyin son katmanı ile birçok farklı renk seçenekleri ile de uygulanabilir. Polyurea sprey uygulama alanları bakımından yelpazesi geniş olmakla birlikte sıvı ile teması olan her alanda kullanılabilir. Bu alanlar; çatı izolasyonu, iç ve dış cephe izolasyonu, otel ve kaplıca izolasyonu, soğuk hava deposu izolasyonu, boru-tank-ambalaj izolasyonu, ahır ve çiftlik izolasyonu, endüstriyel bina izolasyonu ve havuz yalıtımı olarak sıralanabilir.


Neden Polyurea Sprey?

Diğer havuz yalıtımı ürünlerine nazaran, polyurea sprey çatlak oluşturmaz ve yapıştığı yüzeyi bırakmaz. Hızlı uygulanabilir olması sebebi ile havuz yalıtımı için muhtemel harcanacak fazla iş gücünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek hızda kuruma kabiliyeti ve çok hızlı bir şekilde kürleşebilir oluşu, uygulandığı yüzeyi 15-20 dakika gibi kısa bir süre sonra aktif bir şekilde kullanma imkanı sunar. Polyurea sprey havuz yalıtımı yapılırken sunduğu kolaylıklar ve sağladığı kalitesi ile “neden polyurea sprey kullanılmalı?” sorusuna net bir cevap oluyor.


Havuza Gerekeni Polyurea Sprey İle Sağlayın

Havuz yalıtımı için yüzeye uygulandıktan sonra, havuzun dolu veya boş oluşuna bağlı olmaksızın rüzgardan, soğuktan, ısıdan, güneş ışınlarından ve nemden etkilenmez. Uygulandıktan 15-20 dakika gibi kısa süre sonra havuzun dolumu yapılarak kullanılabilir hale gelir. Materyal yapısının sağladığı kohezyon kuvvetinin yüksek oluşu, su ile ne kadar temas ederse etsin, kimyasal reaksiyon vermemesini sağlıyor. Geleneksel zemin kaplaması ve havuz yalıtımı yöntemlerine kıyasla daha kaliteli, verimli, doğal etkenlerden etkilenmeyen bir havuz yüzeyi sağlar. Uzun ömürlü poliüretan malzemeden yapılmış polyurea sprey kullanıcının renk zevkine göre farklı renklerde uygulanabilir olması ile çevreye göz alıcı bir havuz görüntüsü sunar.