İZONOVA YALITIM

Yalıtım sektöründe 25 yıllık tecrübemizle, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren izolasyon ile ilgili çalışmalarını yürüten ve bilgi birikimleriyle sektörde öncü olma yolunda ilerleyen çalışma kadromuzla, müşterilerimizden olumlu dönüşler almaya devam etmekteyiz.

Çeyrek asırlık bilgi birikimi ve tecrübemizle, izolasyon alanındaki geniş hizmet yelpazemiz, kurumsal veya bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çeşitli binaların iç ve dış yalıtımları, AVM’lerin, sitelerin, otellerin zemin otopark kaplamaları, fabrika çatıları, havuz yalıtımları gibi hizmetler veren firmamız sektörde kendini kanıtlamıştır. Türkiye’nin her yerine hizmet ağı bulunan firmamızın, Gap Altın Madeni Kamp Alanı’nda köpük kaplama, Kocaeli Kentpark Projesi için su havuzu köpük kaplama, Cumhuriyet Üniversitesi laboratuvar, kütüphane ve spor salonu çatı izolasyonları, Hilton Hotel otopark kaplama gibi referans alınabilecek, biten işlerimiz bulunmaktadır.

İzonova Yalıtım olarak başlıca faaliyet alanlarımız şunlardır; köpük izolasyon (polyruea kaplama ve poliüretan sprey), teras – çatı izolasyonu, bodrum tavanı izolasyonu, iç – dış cephe izolasyonu, cami izolasyonu, gizli dere izolasyonu, havuz yalıtımı, tank – su deposu izolasyonu, soğuk hava deposu izolasyonu, otel – kaplıca izolasyonu, besi çiftlikleri izolasyonu, perde izolasyonu, endüstriyel bina çatıları ve otopark epoksi zemin kaplama.

VİZYON – MİSYON

Vizyonumuz, kaliteli, güvenilir, yenilikçi bir şekilde, sektördeki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi de kullanarak, müşterilerimize en iyi, sağlam, uzun ömürlü, dayanıklı yalıtım hizmetleri sunmak. Bu doğrultuda, kullandığımız ürünlerin kalitesinden ödün vermemek, günümüz teknolojisinden faydalanmak ve sektördeki yenilikleri sürekli takip etmektir.

Misyonumuz, Türkiye’nin en iyi yalıtım hizmetleri veren firmalarından olmak, yalıtım sektöründe İzonova isminin öncü firmalar arasında yer almasını sağlamaktır. Bu yolda, kendimizi sürekli geliştirip çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve Türkiye’nin güvenilir bir yalıtım hizmeti veren markası olmaktır.